ثبت نام دوره اول آموزش در سال 97 از 28 فروردین ساعت 14 آغاز و تا 6 اردیبهشت ادامه دارد.

ثبت نام و انتخاب واحد دوره اول سال 97 از 28 فروردین ماه ساعت 14 آغاز و تا 6 اردیبهشت ادامه دراد.

 

✅ انتخاب واحد دوره جدید آموزش کارگزاران فرهنگی از روز سه شنبه 28 فروردین (ساعت 14)  آغاز و تا 6 اردیبهشت ماه ادامه دارد.


در صورت مشکل در روند ثبت نام با مسئولان آموزش در دفاتر نمایندگی بعثه در مناطق خود تماس حاصل فرمایید.

* در فرآیند انتخاب واحد و ثبت نام مراحل زیر به ترتیب طی می شود:

1- در ابتدا دوره ای که متقاضی می بایست در آن شرکت نماید برای ایشان نمایان می شود . (در صورتی که دوره ای که در ان معرفی به اموزش شده اید با دوره ای که در فرم انتخاب واحد درج شده مغایرت دارد، حتما مطلب را به کارشناسان آموزش اطلاع دهید)

در هر مرحله از آموزش چنانچه مشکلی در پرونده جذب آنها اعلام شود، پرونده آموزش بسته و به جذب عودت داده خواهند شد.

 

2- سپس می بایست نام منطقه ای که قصد شرکت کلاس ها در آن را دارید انتخاب نمایید. مناطق زیر در این دوره کلاس های حضوری را برگزار می نمایند:

مناطق "مدیریت آموزش(قم)" و "تهران" و "اصفهان" در دوره بدو خدمت روحانیون حج و عمره

مناطق: تهران، اصفهان، قم، فارس، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، هرمزگان، خوزستان و چهارمحال بختیاری در دوره بدو خدمت مداحان عتبات عالیات

مناطق: تهران، اصفهان، قم، فارس، خراسان رضوی، هرمزگان، خراسان جنوبی، خوزستان، اردبیل، کرمان در دوره بدو خدمت روحانیون عتبات عالیات

چنانچه کلاس حضوری درسی را قبلا گذرانده و حضور شما در سامانه ثبت شده است، و فقط قصد شرکت در آزمون آن درس را دارید، درس مورد نظر را از منطقه (مدیریت آموزش قم) انتخاب نمایید. همچنین افرادی که قصد ثبت نام در دوره بدو خدمت روحانیون حج و عمره را دارند جهت شرکت در شهر قم ، منطقه مورد نظر را "مدیریت آموزش قم" انتخاب نمایند.

3- بعد از انتخاب منطقه مورد نظر ، لیست دروس باقیمانده فراگیران (چه برای شرکت در کلاس و چه برای شرکت در آزمون) ظاهر می شود و فراگیران می بایست نسبت به انتخاب آنها اقدام نمایند.

4- بعد از انتخاب دروس و ثبت آن ، نوبت به مرحله واریز شهریه می رسد که جهت این امر حتما فراگیران می بایست مبلغ شهریه را بصورت اینترنتی پرداخت نمایند. در صورت عدم پرداخت شهریه ، انتخاب واحد پایان نخواهد یافت و مجاز به شرکت در دوره و مشاهده دروس مجازی نمی باشید.

  • در صورتی که در لحظه انتخاب واحد واریز اینترنتی شهریه بررای شما مقدور نبود تا پایان زمان انتخاب واحد فرصت دارید تا با مراجعه به میز کاربری و قسمت " مشاهده ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام" نسبت به واریز آن اقدام نمایید.
  • شهریه درس کاربری رایانه چنانچه قصد شرکت در کلاس های حضوری این درس را داشته باشید مبلغ 30 هزار تومان و چنانچه تنها قصد شرکت در ازمون را داشته باشید 15 هزار تومان می باشد.

نکات مهم:

* دروسی که دارای کلاس حضوری نیستند و بسته مجازی برای آنها تعریف شده اند، مشاهده بسته های مچازی به تعدادسه چهارم جلسات هر درس الزامی و شرط شرکت در آزمون پایانی می باشد.

* درس مباحث سیاسی و اجتماعی ایران و عرق از دوره بدو خدمت مداحان و همچنین کلیه دروس دوره تکمیلی مداحان بصورت کلاس آنلاین می باشد و در صورت عدم شرکت در جلسات آنلاین مجاز به شرکت در ازمون پایانی نمی باشید.

* مشاهده بسته های مجازی دروس از تاریخ 28 فروردین لغایت 20 تیر ماه 97 فعال می باشد.

* برای دروسی که دارای بسته مجازی می باشند ، کلاس های آنلاین جهت رفع مشکلات و پاسخ به سوالات در نظر گرفته شده که حضور در آن نمره کلاسی و تشویقی خواهد داشت.

* تاریخ و ساعت آزمون های دروس "قرائت ادعیه" "کاربری رایانه" و "مکالمه عربی 2" بصورت حضوری و شفاهی برگزار می گردد و متقاضیان در این دروس می بایست جهت اطلاع از زمان و ساعت آزمون با مناطق خود هماهنگی نمایند و تاریخی که برای این دروس در سیستم انتخاب واحد درج شده است تاریخ تخمینی می باشد.

با توجه به اینکه ثبت نام، آزمون ها و شرکت در برخی دروس دوره های اموزشی بصورت مجازی و نیاز به اینترنت و رایانه و مهارت استفاده از ان را دارد لذا در صورتی که آشنایی با رایانه ندارید ابتدا اقدام به فراگیری این درس نمایید.

 

پس از مطالعه دقیق مراحل و نکات انتخاب واحد

و قبول شرایط اعلام شده جهت ورود به صفحه انتخاب واحد اینجا کلیک نمایید.

 

تاریخ درج: 1397/01/28