راهنمای نصب و شرکت در کلاس آنلاین

راهنمای استفاده  و مشاهده بسته ها و دروس مجازی

 

قابل توجه:

جهت نصب نرم افزار فقط از مرورگر اینترنت اکسپلورر

(IE internet explorer) استفاده کنید.

 

نرم‌افزارهای مورد نیاز


Windows Media Player  

برای استفاده از دروس می‌بایست نسخه 7 یا بالاتر از این برنامه را بر روی سیستم عامل خود نصب کرده باشید. البته کاربران Windows ME و نسخه‌های بالاتر ویندوز به صورت پیش‌فرض این برنامه را بر روی سیستم خود دارند. ودر صورتیکه آن را حذف نکرده باشند، نیازی به دانلود این برنامه ندارند. اما برای دریافت آخرین نسخه از این برنامه (نسخه 10) می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

Windows Media Player v.10
حجم فايل : 20MB   


Microsoft SilverLight  

مهمترين نرم افزار جهت نصب و اجراي کلاس انلاين , نرم افزار SilverLight مي باشد. برای دریافت آخرین نسخه از این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

Microsoft SilverLight
حجم فايل : 6.1MB   


Adobe Flash Player  

برای استفاده از دروس باید نسخۀ 7.0.19 یا بالاتر از این برنامه را بر روی سیستم عامل خود نصب کرده باشید. برای دریافت آخرین نسخه از این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:


Flash Player 11.4.402.265 IE
حجم فايل : 9.13MB   


Adobe Acobat Reader  

جهت نمايش صفحاتي که فرمت آنها PDF است نياز به نصب نرم افزار Adobe Reader مي باشد. برای دریافت آخرین نسخه از این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:


Adobe Acrobat Reader v 6.0.2
حجم فايل : 20MB   


microsoft powerpoint  

جهت نمايش صفحاتي که فرمت آنها PPT است نياز به نصب نرم افزار microsoft powerpoint مي باشد. به علت حجم زياد اين نرم افزار لينک آن را براي دانلود قرار نداديم. ولي در صورتي که مجموعه microsoft office بر روي سيستم شما نصب است نرم افزار microsoft powerpoint نيز داخل اين مجموعه بوده و نيازي به نصب مجدد آن نيست.راهنمای نصب و شرکت در کلاس آنلاین

راهنمای استفاده  و مشاهده بسته ها و دروس مجازی