کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
برگزاری همایش سراسری خادمان فرهنگی عمره مفرده 1402 در قم
برگزاری همایش سراسری خادمان فرهنگی عمره مفرده 1402 در قم
 دوشنبه, 27 آذر 1402    0  2066

همایش سراسری خادمان‌فرهنگی عمره مفرده1402 در مورخ پنجشنبه 30 آذرماه از ساعت 8 صبح الی 12 در ساختمان شماره دو بعثه مقام معظم رهبری در قم برگزار خواهد شد.

روحانیون ساکن در قم به صورت حضوری در این همایش حضور دارند و روحانیون مقیم خارج از شهر مقدس قم به صورت برخط از طریق شبکه اینترنتی رواق میقات متصل خواهند شد.

حضور روحانیون ساکن قم در همایش الزامی است.

باتوجه به اینکه حدود 9 سال است خادمان‌فرهنگی عمره توفیق تشرف به سرزمین وحی را نداشته‌اند و در این مدت تغییرات جغرافیایی، سیاسی زیادی روی داده و موضوعات فقهی جدیدی حادث شده  و ضرورت دارد تا ایشان قبل از اعزام، از شرائط جدید حاکم بر عربستان و نیز احکام جدید فقهی آگاهی یابند، شرکت ایشان دراین همایش ضروری است.

کلیه خادمان فرهنگی عمره اعم از کسانی که در مصاحبه شرکت کرده‌اند یا شرکت نکرده‌ اند ولی قصد شرکت و تشرف را دارند و نیز کسانی که شرکت کرده و حد نصاب کافی را کسب نکرده اند  و منتظر برگزاری مرحله دوم مصاحبه هستند، لازم است در این همایش شرکت نمایند.

روحانیون غیرساکن در قم برای حضور برخط درهمایش، از آدرس شبکه اینترنتی رواق میقات به شرح ذیل استفاده نمایند: REVAGHEMIGHAT.TV

هنگام ورود به سامانه، شماره پرونده و کد ملی را ثبت نماییید تا حضورتان در همایش درج شود.

 

در صورت وجود مشکل، می توانید برای ورود به شبکه اینترنتی رواق میقات اینجا را کلیک کنید.

 

حضور روحانیون ساکن قم در همایش الزامی است.

ثبت حضور روحانیون ساکن قم در همایش از ساعت 7:30 به وسیله بارکدخوان انجام خواهد شد، به همین جهت لازم است کارت ملی همراه روحانیون باشد.

نظرات

ارتباط با ما