کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
مصاحبه علمی و عملی معین‌ها و معینه‌های حج 1403
مصاحبه علمی و عملی معین‌ها و معینه‌های حج 1403
 پنجشنبه, 24 اسفند 1402    0  3235

مصاحبه علمی و عملی معین‌ها و معینه‌های حج 1403

شرایط خاص مصاحبه علمی و عملی معین‌ها و معینه‌های حج 1403 اعلام شد.

کیفیت و مواد آزمونی مصاحبه علمی و عملی معین‌ها و معینه‌های حج 1403 در اطلاعیه خاص این برنامه درج شده و لازم است خادمان محترم فرهنگی آن را به طور کامل مطالعه کنند. برای کسب اطلاع بیشتر، از طریق لینک ذیل اقدام نمایید:

راهنمای اجرای مصاحبه‌های علمی و عملی خادمان فرهنگی حج تمتع 1403

 

هرچند نکات ذیل در اطلاعیه مذکور نیز درج شده اما جهت تأکید بیشتر در این اطلاعیه نیز تذکر داده می‌شود:

1- منابع و شیوه انجام مصاحبه علمی و عملی معین‌ها نیز همانند منابع مصاحبه روحانیون است.

2- مصاحبه علمی و عملی معینه‌ها با دو تفاوت نسبت به مصاحبه روحانیون انجام می‌شود: 

          - بخش‌های اول و چهارم از کتاب "مکه و مدینه در آینه قرآن کریم" (حضرت ابراهیم(ع) و مباحث اخلاقی) برای مصاحبه معینه‌ها در نظر گرفته شده است.

          - مصاحبه عملی معینه‌ها در بخش رایانه با حذف بخش‌های «ویندوز و ویدیو پروژکتور» و انجام سه بخش دیگر (اینترنت، گوشی همراه و نرم‌افزارهای موبایلی مسافر قبله و پیام‌رسان عرفه) انجام می‌شود.

3- جهت تسریع در امر جذب معین‌ها و معینه‌ها به کاروان‌ها، مصاحبه علمی و عملی از ایشان در ماه مبارک رمضان نیز انجام می‌شود. 

مصاحبه‌های در ماه مبارک رمضان ویژه معین‌ها و معینه‌های محترم، در دو شهر قم (در روزهای پنجم تا نهم فروردین 1403 و همچنین بازه زمانی 18 تا 21 فروردین 1403) و مشهد (از روز 5 تا روز 9 فروردین 1403) برگزار می‌شود. کسانی که تمایل به حضور در این مصاحبه دارند، می توانند پس از دریافت پیامک، اعلام آمادگی کنند. 

* مصاحبه‌های معین‌ها و معینه‌های باقیمانده و سایر روحانیون کاروان‌ها پس از ماه مبارک رمضان مجددا انجام خواهد شد. اطلاع‌رسانی در این خصوص، پس از برنامه‌ریزی‌ها صورت خواهد گرفت.
 

 

ملاحظات:

1- آن دسته از خادمان فرهنگی که در مصاحبه علمی حج 1402 شرکت کرده و حد نصاب لازم را کسب کرده اند، فقط در دو مصاحبه «قرائت قرآن کریم» و «رایانه» لازم است شرکت کنند.

2- آن دسته از خادمان فرهنگی که در مصاحبه علمی و عملی عمره 1402 شرکت کرده و حد نصاب لازم را کسب کرده اند، از شرکت در مصاحبه علمی و عملی حج 1403 معاف هستند.

3- آن دسته از خادمان فرهنگی که در مصاحبه علمی و عملی عمره 1402 شرکت کرده اما حد نصاب لازم را کسب نکرده اند، لازم است در همان درس یا دروس (با منابع اختصاصی حج) شرکت کنند.

نظرات

ارتباط با ما