کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
برگزاری آزمون تکمیل ناقصی 2 تا 7 شهریور
برگزاری آزمون تکمیل ناقصی 2 تا 7 شهریور
 دوشنبه, 14 مرداد 1398    0  5567

شرایط شرکت در آزمون تکمیل ناقصی در شهریور 98:

قابل توجه فراگیران دوره های بدو خدمت حج، عمره و عتبات عالیات:

 با توجه به برگزاری دوره اول آموزش در سال 98 و برگزاری دوره جدید آزمون ها در اسفند 98، لذا جهت تکمیل دوره آن دسته از فراگیران که شرایط لازم را دارند آزمون تکمیل ناقصی در هفته اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.  شرایط افراد مجاز به شرکت در آزمون تکمیل ناقصی به شرح ذیل می باشد:

1- کلیه فراگیران دوره های بدو خدمت حج، عمره و عتبات عالیات اعم از مداحان و روحانیون که از دوره آنها تنها 3 درس باقی مانده است به شرط اینکه در کلاس (حضوری، مجازی و یا آنلاین) آن درس قبلا شرکت داشته ولی در آزمون غایب بوده و یا موفق به کسب نمره قبولی نشده باشد، می تواند در آزمون تکمیل دوره شرکت نماید.

نکته مهم: مبنای استعلام حضور در کلاس (حضوری، مجازی و یا آنلاین)، وضعیت حضور و غیاب آن درس در بخش حضور و غیاب در میزکاربری افراد می باشد و در غیر آن هیچ موردی پذیرفته نمی باشد.

تبصره1: ان دسته از فراگیرانی که با توجه به نظر کمیسیون موارد خاص ، معاف از حضور در کلاس شناخته شده و این موضوع در میزکاربری آنها ثبت شده است مشمول بند 1 می شوند.

نکته 1: آزمون از تاریخ 2 تا 7 شهریور برگزار خواهد شد و جهت اطلاع از برنامه زمانی آزمون ها کلیک نمایید.

نکته 2: با توجه به موجود بودن اطلاعات فراگیران و افراد مجاز به آزمون، نیازی به ثبت نام و اعلام آمادگی وجود ندارد.

نکته 3: آن دسته از افرادی که دوره خود را به اتمام رسانده اند ولی حائز معدل لازم (حداقل 14) جهت اعزام نشده اند می توانند ضمن ثبت دروس مورد نظر خود برای آزمون در بخش مربوطه در صفحه شخصی خود، جهت جبران معدل در این آزمون ها شرکت نمایند.

نکته 4: زمان این آزمون به هیچ عنوان قابل تغییر و برگزاری مجدد نیست و افراد غایب می بایست جهت تکمیل دوره خود در ترم آبان ثبت نام و طبق برنامه در آزمون های اسفند ماه شرکت نمایند.

نکته 5 : جهت مشاهده منبع و مرور دروسی که دارای بسته مجازی هستند هنگام ورود به میزکاربری بجای نام کاربری: user (باحروف کوچک) و بجای رمز عبور: 1234 (بصورت انگلیسی) وارد نمایید و انتخاب دوره مورد نظر دروس مربوطه را مشاهده نمایید. بدیهی است که افرادی که قبلا در طول دوره اقدام به مشاهده دروس مجازی نکرده بودند، مشاهده با این نام کاربری و در این زمان تاثیری در ثبت حضور و غیاب آنها ندارد.

نکتته 6: در صورتی که امکان شرکت در ازمون تکمیل نواقصی را نداشتید می توانید در ترم دوم (آبان ماه) ثبت نام نموده و در ازمون های اسفند ماه شرکت نمایید.

نظرات

ارتباط با ما