کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
نکاتی پیرامون آزمون و مشاهده بسته های مجازی + راهنمای مشاهده دروس مجازی​
نکاتی پیرامون آزمون و مشاهده بسته های مجازی + راهنمای مشاهده دروس مجازی​
 ﺳﻪشنبه, 01 بهمن 1398    0  4156

1- چنانچه تا کنون هزینه ثبت نام دوره را پرداخت نکرده اند با مراجعه به صفحه شخصی خود و بخش "مشاهده ثبت نام ترم جاری و پرداخت شهریه" نسبت به پرداخت آنلاین آن اقدام نمایید.

2- مشاهده دروس مجازی تا تاریخ 20 بهمن 98 امکان پذیر خواهد بود ودر صورت عدم مشاهده 3/4 جلسات دروس ، مجاز به شرکت در ازمون آن درس نخواهید بود.

🔹جهت مرور بسته ها در خارج از زمان اعلام شده، در قسمت نام کاربری بجای درج شماره پرونده عبارت user و در قسمت کلمه عبور بجای کدملی عدد 1234 را وارد نمایید. توجه داشته باشید مشاهده بسته های مجازی با این نام کاربری هیچ تاثیری در حضور و غیاب شما نخواهد داشت.

3- کلیه آزمون های بجز ازمون رایانه بصورت مجازی و از طریق سامانه آموزش برگزار می شود و  برنامه زمانی آزمون ها را از قسمت زمان ازمون ها در صفحه اصلی سامانه دریافت نمایید و در زمان و ساعت اعلام شده در سامانه حضور یابید.

4- آزمون تنها برای کسانی فعال خواهد بود که :

الف) در زمان ثبت نام این دوره در سامانه ثبت نام نموده اند.

ب) هزینه ثبت نام را پرداخت نموده اند.

ج) در کلاس های حضوری و یا بسته مجاری شرکت نموده اند و حضور آنها در سیستم ثبت شده است.

تبصره1- : آندسته از افرادی که با نظر کمیسیون از حضور در کلاس درسی معاف شناخته شده اند می بایست این مورد در سامانه برای آنها ثبت شده باشد در غیر این صورت در زمان ازمون مجاز به شرکت نمی باشند.

تبصره 2: حضور دروس در تاریخ 24 بهمن ماه در سیستم قابل رویت خواهد بود. در صورت عدم ثبت حضور کلاس های حضوری شما در سیستم قبل از زمان ازمون آن درس با مسئولان برگزاری کلاس های حضوری در مناطق خود تماس حاصل فرمایید تا مشکل را برطرف نمایند و از تماس با مدیریت اموزش خودداری نمایید.

با موبایل امکان مشاهده بسته های مجازی وجود ندارد.

بخش های مهم و اصلی بسته های مجازی که فیلم تدریس و ارائه مطالب توسط اساتید می باشد بصورت فرمت فلش می باشد و جهت مشاهده آنها باید حتما افزونه "فلش پلیر" در مرورگر شما فعال باشد

این نسخه از مرورگر گوگل کروم تست شده و برای مشاهده بسته ها مناسب می باشد آن را دانلود نموده و پس از نصب، با این مرورگر وارد صفحه خود شده و اقدام به مشاهده بسته های مجازی نمایید.

جهت دانلود اینجا کلیک نمایید.

راهنمای استفاده  و مشاهده بسته ها و دروس مجازی

نظرات

ارتباط با ما