کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
حذف و اضافه اضطراری دوره دوم آموزش از 20 لغایت 23 بهمن برگزار می شود.
حذف و اضافه اضطراری دوره دوم آموزش از 20 لغایت 23 بهمن برگزار می شود.
 دوشنبه, 14 بهمن 1398    0  4206

قابل توجه فراگیران دوره های آموزش حج ، عمره و عتبات عالیات

با توجه به برگزاری آزمون های پایان دوره دوم از تاریخ 26 بهمن ماه برای دوره بدو خدمت روحانیون عمره و حج و 3 اسفند برای سایر دوره ها، لذا آندسته از افرادی که قصد حذف درس و یا اضافه نمودن دروس جهت شرکت در آزمون را دارند با توجه به شرایط ذیل از تاریخ 20 لغایت 23 بهمن با مراجعه به میز کاربری خود بخش "ثبت نام ترم جدید" اقدام نمایند.

 

شرایط اضافه نمودن دروس:

1- در مورد دروسی که دارای بسته مجازی هستند در صورتی می توانند آنها را اضافه نمایند که در ترم های قبل بسته های مجازی آن را مشاهده و حضور و آنها در سیستم ثبت شده باشد.

2- در مورد دروسی که کلاس حضوری دارد چنانچه در ترم های قبل در کلاس آن شرکت نموده و حضور شما در سامانه ثبت شده است و فقط قصد شرکت در آزمون آن درس را دارید اضافه نمودن آن درس بلامانع است

تبصره: در مورد دروسی که دارای کلاس حضوری است در صورتی که کلاس آن در منطقه هنوز برگزار نشده باشد ، به شرط ارائه در منطقه و داشتن ظرفیت می توانید در آن درس را اضافه نمایید.

3- چنانچه در درسی از نظر کمیسیون موارد خاص معاف از کلاس شناخته شده و این معافیت در سامانه ثبت شده باشد، اضافه نمودن آن درس جهت شرکت در آزمون بلا مانع است.

4- آندسته از افرادی که در ابتدای ترم ثبت نام نکرده ولی با توجه به هماهنگی انجام شده با مسئولان آموزش در کلاس های حضوری دوره شرکت نموده اند حتما می بایست در این مرحله درس مورد نظر را ثبت نام و به واحدهای خود اضافه نمایند.

 

نظرات

ارتباط با ما