کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
نکاتی ویژه شرکت کنندگان در آزمونهای دوره
نکاتی ویژه شرکت کنندگان در آزمونهای دوره
 چهارشنبه, 30 بهمن 1398    0  5561

قابل توجه ثبت نام کنندگان در آزمون ها:

1- چنانچه در کلاسها شرکت نموده اید و تا کنون هزینه ثبت نام دوره را پرداخت نکرده اند با مراجعه به صفحه شخصی خود و بخش "مشاهده ثبت نام ترم جاری و پرداخت شهریه" نسبت به پرداخت آنلاین آن اقدام نمایید.

 

2- مشاهده دروس مجازی از زمان ثبت نام (به شرط واریز شهریه) فعال بوده و حداکثر مهلت مشاهده تا تاریخ 30 بهمن ماه 98 تمدید شده است و در صورت عدم مشاهده 3/4 جلسات دروس ، مجاز به شرکت در ازمون آن درس نخواهید بود.

🔹جهت مرور بسته ها در خارج از زمان اعلام شده، در قسمت نام کاربری بجای درج شماره پرونده عبارت user و در قسمت کلمه عبور بجای کدملی عدد 1234 را وارد نمایید. توجه داشته باشید مشاهده بسته های مجازی با این نام کاربری هیچ تاثیری در حضور و غیاب شما نخواهد داشت.

 

3- کلیه آزمون های بجز ازمون رایانه و مکالمه عربی 2 بصورت مجازی و از طریق سامانه آموزش برگزار می شود و  برنامه زمانی آزمون ها را از قسمت زمان ازمون ها در صفحه اصلی سامانه دریافت نمایید و در زمان و ساعت اعلام شده در سامانه حضور یابید.

 

4- آزمون تنها برای کسانی فعال خواهد بود که :

الف) در زمان ثبت نام این دوره در سامانه ثبت نام نموده اند.

ب) هزینه ثبت نام را پرداخت نموده اند.

ج) در کلاس ها اعم از حضوری ، بسته مجازی و آنلاین شرکت نموده حضور آنها در سیستم ثبت شده است.

تبصره 1: حضور و غیاب  دروس آنلاین و بسته های مجازی روز شنبه 3 اسفند در سیستم ثبت خواهد شد.

تبصره 2 : آندسته از افرادی که با نظر کمیسیون از حضور در کلاس درسی معاف شناخته شده اند می بایست این مورد در سامانه برای آنها ثبت شده باشد در غیر این صورت در زمان ازمون مجاز به شرکت نمی باشند.

تبصره 3: حضور دروس در سیستم قابل رویت خواهد بود. در صورت عدم ثبت حضور کلاس های حضوری شما در سیستم قبل از زمان ازمون آن درس با مسئولان برگزاری کلاس های حضوری در مناطق خود تماس حاصل فرمایید تا مشکل را برطرف نمایند و از تماس با مدیریت اموزش خودداری نمایید.

تبصره 4: در مورد دروس "تاریخ و اماکن عراق" و "مدیریت فرهنگی و ارتباطی" از دوره تکمیلی مداحان با توجه به عدم برگزاری کلاس آنلاین، زمان برگزاری آزمون متعاقبا اعلام میگردد.

 

4- آزمون بصورت تستی و از طریق سامانه ازمون برگزار می شود و برای هر درس 20 سوال و 25 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است . آزمون فاقد نمره منفی می باشد.

 

سوالات آزمون از منابع اعلام  شده در بخش منابع آموزش می باشد.

منابع آموزشی

جدول زمان آزمون ها

ارتباط با کارشناسان آموزش

نظرات

ارتباط با ما