کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
نکات ویژه شرکت در آزمون های مجازی ثبت نام کنندگان در دوره دوم آموزش 99
نکات ویژه شرکت در آزمون های مجازی ثبت نام کنندگان در دوره دوم آموزش 99
 شنبه, 25 بهمن 1399    0  3884

قابل توجه ثبت نام کنندگان در آزمون ها:

1- چنانچه تا کنون هزینه ثبت نام دوره را پرداخت نکرده اند با مراجعه به صفحه شخصی خود و بخش "مشاهده ثبت نام ترم جاری و پرداخت شهریه" نسبت به پرداخت آنلاین آن اقدام نمایید.

2- در صورت عدم مشاهده 3/4 جلسات دروس مجازی ، مجاز به شرکت در ازمون آن درس نخواهید بود.

🔹جهت مرور بسته ها در خارج از زمان اعلام شده، در قسمت نام کاربری بجای درج شماره پرونده عبارت user و در قسمت کلمه عبور بجای کدملی عدد 1234 را وارد نمایید. توجه داشته باشید مشاهده بسته های مجازی با این نام کاربری هیچ تاثیری در حضور و غیاب شما نخواهد داشت.

 

3- کلیه آزمون های بجز ازمون رایانه و مکالمه عربی 2 بصورت مجازی و از طریق سامانه آموزش برگزار می شود و  برنامه زمانی آزمون ها را از قسمت زمان ازمون ها در صفحه اصلی سامانه دریافت نمایید و در زمان و ساعت اعلام شده در سامانه آموزش وارد شوید.

 

4- آزمون تنها برای کسانی فعال خواهد بود که :

الف) در زمان ثبت نام این دوره در سامانه ثبت نام نموده اند. (آن دسته از افرادی که در ترم گذشته ثبت نام و مجاز به شرکت در آزمون بوده اند ولی بخاطر بحث کرونا و تغییر در برنامه و ساعات ازمون ها موفق به شرکت در آزمون های اسفندماه نشدند، بدون نیاز به ثبت نام و واریز وجه می توانند در آزمون های این ترم شرکت نمایند.)

ب) هزینه ثبت نام را پرداخت نموده اند.

ج) در کلاس ها اعم از حضوری ، بسته مجازی و آنلاین شرکت نموده حضور آنها در سیستم ثبت شده است. (حضور و غیاب دروس آنلاین و مجازی این دوره هنوز در سیستم ثبت نشده است)

تبصره 1: (حضور و غیاب بسته های مجازی و کلاس های آنلاین متعاقبا در سامانه ثبت خواهد شد)

تبصره 2 : آندسته از افرادی که با نظر کمیسیون از حضور در کلاس درسی معاف شناخته شده اند می بایست این مورد در سامانه برای آنها ثبت شده باشد در غیر این صورت در زمان ازمون مجاز به شرکت نمی باشند.

تبصره 4: با توجه به عدم برگزاری کلاس درس انتقال تجارب از دوره بدو خدمت روحانیون حج و عمره فعلا آزمون این درس منتفی می باشد و بعد از برگزاری کلاس آن آزمون به عمل خواهد آمد.

- دروس "تفسیر روایات حج" و "حج در اندیشه امام و رهبری" "اخلاق و آداب سفر" "آشنایی با قوانین سازمان حج" از دوره بدو خدمت حج و عمره و همچنین درس مخاطب شناسی از دوره ضمن خدمت حج خودخوان است و عزیزان با مطالعه جزوه آن می توانند در آزمون شرکت نمایند.

4- آزمون بصورت تستی و از طریق سامانه ازمون برگزار می شود و برای هر درس 20 سوال و 25 دقیقه زمان در نظر گرفته شده است . آزمون فاقد نمره منفی می باشد.

 

سوالات آزمون از منابع اعلام  شده در بخش منابع آموزش می باشد.

منابع آموزشی

جدول زمان آزمون ها

ارتباط با کارشناسان آموزش

نظرات

ارتباط با ما