کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
برگزاری آزمون رایانه در نیمه اول سال 1400
برگزاری آزمون رایانه در نیمه اول سال 1400
 شنبه, 05 تیر 1400    0  2052

نظر به شرایط حاصل از بیماری کرونا و عدم برگزاری آزمون حضوری رایانه در اکثر مناطق و استان‌ها، از آنجا که تعدادی از فراگیران دوره‌های آموزشی عمره و عتبات، برای تکمیل دوره آموزشی خود فقط نیاز به شرکت در آزمون رایانه دارند و در سایر دروس نمره قبولی کسب نموده‌اند، مدیریت آموزش برآن شد تا فهرستی از این افراد تهیه و آزمون حضوری این درس را اجرا نماید. بر همین اساس فهرست اسامی فراگیران مجاز به شرکت در آزمون رایانه تهیه و به مناطق و استان‌ها ارسال شد. در این راستا، توجه به نکات ذیل ضروری است:

1. برای 168 نفر از فراگیران که طبق اطلاعات موجود، منطقه خود را «قم» انتخاب نموده‌اند، ثبت نام در سامانه آموزش تعریف شده که از 5 تا 8 تیر امکان ثبت نام و انتخاب زمان آزمون برای آنها فراهم شده است.

2. فراگیرانی که منطقه آنها «قم» نیست، برای شرکت در آزمون می‌توانند به منطقه انتخابی خود مراجعه و از کارشناس آموزش راهنمایی لازم را کسب نمایند.

3. آزمون فعلی برای افرادی است که فقط درس رایانه آنها باقیمانده تا دوره آموزشی‌شان به پایان برسد؛ لذا زمان آزمون برای فراگیرانی که غیر از رایانه درس یا دروس دیگری برایشان باقی‌مانده، متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

4. نظر به اینکه در سرفصل‌های جدید آموزش، دوره رایانه هم‌نیاز اتمام دوره بدو خدمت تعریف شده است، زمان آزمون برای فراگیران دوره‌های جدید نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

5. فیلم‌های آموزشی رایانه در میز کار همه فراگیران فعال شده، شایسته است قبل از شرکت در آزمون، آموزش‌ها مشاهده شود تا نیاز به شرکت در آزمون مجدد نباشد.

6. جهت دریافت نمونه سوال اینجا کلیک نمایید.

فراگیران منطقه «قم» جهت انتخاب واحد و ثبت نام اینجا کلیک نمایید. 

 

در صورت نیاز به راهنمایی و عدم امکان ثبت نام با شماره 02537186742 یا 02537186730 تماس حاصل فرمایید.

نظرات

ارتباط با ما